info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Yumurta Kabuğu Boyası

Antalya Boyacı Firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb bölgelere hizmet vermekteyiz. Amacımız evinizin görünümünü yenilemek ve sizi yıl boyunca rahat ettirmektir.
Boya renklerinin bir odanın görünümünü ve havasını etkilediği doğru olsa da, parlaklığı da öyledir. Yumurta kabuğu boyası parlaklığı birçok iyi nedenden dolayı popülerdir. Aynı zamanda yumurta kabuğu yüksek derecede temizlenebilir. Aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır.

Yumurta kabuğu, biraz düz görünen ancak biraz parlak olan bir boyadır. Yumurta kabuğu boyası mat ve saten boya tabakaları arasındadır.
Yumurta kabuğu boyası, düşük parlaklık sağlamak için mattan daha fazla ışığı yansıtır. Bu düşük parlaklık, boyanın rengini düz bir parlaklığa göre daha fazla çeker ve odaya yumuşak bir parlaklık verir. Yumurta kabuğu boyası hafif bir parlaklığa sahip olduğu için bakımı mat veya düz boyaya göre daha kolaydır.
Yumurta kabuğu boyası genellikle yatak odaları, oturma odaları, koridorlar ve ofisler de kullanılır.

Tavanda, genellikle düz bir parlaklığa sahip olması gereken yüzeylerde yumurta kabuğu boya parlaklığı kullanmaktan kaçının. Kapı çerçeveleri ve pencere çıtaları gibi yüksek etkili yüzeyler için, yarı parlak ve hatta çok parlak gibi boyalar kullanarak daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

Faydaları
Yüzey kusurlarını gizler
Kolay uygulanır
Daha kolay temizlenebilir

Siz de yumurta kabuğu boya rengini eviniz de kullanmayı düşünüyorsanız Antalya Boyacı her konuda size yardımcı olabilir. Boya renkleri veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.