info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00

İç Çephe Boya Badana

Antalya İç Çephe Boya Badana

17 yılı aşkın inşaat, dekorasyon işlerinde sayısız iş ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmış bir firmayız. Şu anda Antalya'da yıllardır kazandığı tecrübeyle kurduğu ekibi ile evinizde gereken tüm boya badana işlerini yapmaktadır.

Mekanınıza geldiğimiz zaman sadece bizim kullandığımız boya markaları diye diretmeyen müşterinin fikirlerine bakan ve müşteriye fikir veren bir zihniyetle çalışmaktayız. Hepsi konusunda uzman 7 kişilik ekibimiz ile ahlak, saygı ve hoşgörü ile çalışmaktayız. Eviniz veya mekanınızın boyasını ve işçiliğini beğenmediğiniz takdirde para iade garantisi vardır.

Çalışma Prensibimiz

Ücretsiz Keşif ile Evinize Gelir, Evinize Uygun Tasarım ve Renklerde Yardımcı Olur, Fikir Alışverişinde Bulunuruz. Eviniz Eşyalı Olduğu Takdirde Eşyaları Toplar Üstünü Örteriz. Zaten Boş ve Dolu Durumunda Parkelere Kadar Maskeleme İşlemi Yaparız Biz Çıktığımız Zaman Tekrar Temizliğe Gerek Kalmaz.

Uzman Ekip

Boya ve Badana Alanında Uzman Ekibimiz Bulunmaktadır.

Sertifikalı İşçilik

Çeşitli boya markaların düzenlediği eğitim ve seminerlerine katılarak kendimizi yetiştirdik.

Kaliteli işçilik

Uzman ekibimize güveniyoruz ve sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

7/24 Destek

Şu Saatte arasam ayıp olur mu diye düşünmeyin. Sizin fikirlerinize saygı duyar ve sizi dinleriz.

Boya Badana hizmetleri Antalya ve çevresinde her türlü ev ve iş yerlerinize hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve eğitimli boya badana ustalarımız sayesinde evinize veya iş yerinize renk katacaksınız. 1. Sınıf kaliteyle üretilen malzemelerimiz ile mekanınızda lüks bir görünüme sahip olacaksınız.

Su bazlı ve yağlı olarak uygulanan sistemlerimizde sınırsız iş garantisi bulunmaktadır. Oluşan bir sorunda bizleri aramanız yeterlidir. Antalya Boyacı’nın fiyatlandırması Boya badana hizmetleri ölçülerinize göre değişmektedir.

Belirteceğiniz ölçü ardından kullanacağımız malzeme ve süre detaylarını sizlere bildireceğiz. Fiyat hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Temiz ve refah içinde yaşam sürmek, boya badana hizmetimizden faydalanmak için bizlere ulaşınız.