info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00

Dış Çephe Boya Badana

Antalya Dış Çephe Boya Badana

İç uygulamaların olduğu kadar dış cephe boya işlemleri de önem taşımaktadır. Dış cephenizi koruma ve boyama uygulamaları ile yüzeyde oluşabilecek çatlama, tebeşirlenme, paslanma gibi etkileri ortadan kaldırabilirsiniz. Küflenme, kirlenme, boya dayanımının düşmesi ve kararma gibi sorunların da çözümü dış cephe boyacılığıdır.

Uzman ekibimiz sizler için en ideal boyama işlemlerini sağlamaktadır. İsteklerinize bağlı olarak ideal renk seçimleri ve uzman teknik kadrosu ile hızlı ve sağlam bir iş ortaya koymaktayız. Uygulamalarımız görselliği ve koruyuculuğu ile birlikte izolasyon için de büyük katkı sağlamaktadır.

Çalışma Prensiplerimiz

Ücretsiz Keşif ile Uygulama yapılacak binaya kadar geliriz. Uygun Tasarım ve Renklerde Yardımcı Olur, Fikir Alışverişinde Bulunuruz. İskele kurulum alanları hesaplarız. Kurulum için gerekli tüm ekipmanlar, anlaşma sağlandığı takdirde kuruluma başlanır. Boyama yapılacak alan ortalama zaman miktarıyla birlikte sizlere bildirilir.

Uzman Ekip

Boya ve Badana Alanında Uzman Ekibimiz Bulunmaktadır.

Sertifikalı İşçilik

Çeşitli boya markaların düzenlediği eğitim ve seminerlerine katılarak kendimizi yetiştirdik.

Kaliteli işçilik

Uzman ekibimize güveniyoruz ve sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

7/24 Destek

Şu Saatte arasam ayıp olur mu diye düşünmeyin. Sizin fikirlerinize saygı duyar ve sizi dinleriz.

Boya Badana hizmetleri Antalya ve çevresinde her türlü ev ve iş yerlerinizin dış çephe boya badana hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve eğitimli boya badana ustalarımız sayesinde binanıza renk katacaksınız. 1. Sınıf kaliteyle üretilen malzemelerimiz ile mekanınızda lüks bir görünüme sahip olacaksınız.

Su bazlı ve yağlı olarak uygulanan sistemlerimizde sınırsız iş garantisi bulunmaktadır. Oluşan bir sorunda bizleri aramanız yeterlidir. Antalya Boyacı’nın fiyatlandırması Boya badana hizmetleri ölçülerinize göre değişmektedir.

Belirteceğiniz ölçü ardından kullanacağımız malzeme ve süre detaylarını sizlere bildireceğiz. Fiyat hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Temiz ve refah içinde yaşam sürmek, boya badana hizmetimizden faydalanmak için bizlere ulaşınız.