info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00

Antalya'nın Boyacısı

Antalya Boya Badana Dekorasyon olarak çok uzun yıllardır tüm Antalya bölgesinde başta Boya Badana olmak üzere, bir çok inşaat dalında hizmet vermektedir. Kurucusu Hakan Bey'in, çekirdekten yetişmesinden dolayı Boya badana işlerinde farklı sunumlar yaparak müşterilerini memnun etmektedir. Antalya'da Boya Badana, Alçı pan, Kemer işinlerini temiz ve titizlilikle yapmaya devam etmektedir. Keşif yapma hizmetini kullanarak nelerin nasıl yapılması gerektiğini müşterilerine çizimler ile sunarak, iş sonunda oluşabilecek kötü süprizleri ortadan kaldırdıkları için işin sonunda müşterilerinden teşekkür almasını ilke edinmiştir. Olumsuz bir durum olmaması için büyük titizlilikle ve özverili çalışmalarıyla referanslarını hızlı bir şekilde büyütmüş ve büyütmeye devam etmektedir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz; artan talebe karşı en kaliteli ve en üst seviye işçilik ve iş sonuçları ile cevap verebilmektir. İşçilik garanti ile yaptığımız boya badana işlemleri ile ağımızı genişletmek ve hacmimizi arttırmak şirket politikasıdır.

Vizyonumuz; hızlı ve net çözümlerle müşteri memnuniyetini %100 bandında tutmaktır. Vizyonumuz doğrultusunda kaliteli malzemeler ve işinde ustalaşmış teknik elemanlar ile karşılıklı güven ortamı oluşturmaya devam ediyoruz.

254+

Biten Proje

190+

Mutlu Müşteri

17+

Yıllık Tecrübe

7/24 alanında uzman ekibimiz sizden gelecek soruları yanıtlamaya hazırdır.