info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00

Kaplama

Son Katman Kaplama

Binalarınızın dış cephesinde yenilikler yaparken sadece rengini değil görünüşünü değiştirin. Sizlere sunmuş olduğumuz farklı markaların son kat kaplamaları ile şık bir görünüşü binanız hak ediyor.

Çalışma Prensibimiz

Ücretsiz Keşif ile Uygulama yapılacak binaya kadar geliriz. Uygun Tasarım ve Renklerde Yardımcı Olur, Fikir Alışverişinde Bulunuruz. İskele kurulum alanları hesaplarız. Kurulum için gerekli tüm ekipmanlar, anlaşma sağlandığı takdirde kuruluma başlanır. Kaplama yapılacak alan ortalama zaman miktarıyla birlikte sizlere bildirilir.

Uzman Ekip

Son Katman Kaplama Alanında Uzman Ekibimiz Bulunmaktadır.

Sertifikalı İşçilik

Çeşitli Kaplama markaların düzenlediği eğitim ve seminerlerine katılarak kendimizi yetiştirdik.

Kaliteli işçilik

Uzman ekibimize güveniyoruz ve sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

7/24 Destek

Şu Saatte arasam ayıp olur mu diye düşünmeyin. Sizin fikirlerinize saygı duyar ve sizi dinleriz.

Son Katman Kaplama hizmetimiz ile Antalya ve çevresinde her türlü ev ve iş yerlerinizin dış kaplama hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve eğitimli Kaplama ustalarımız sayesinde binanıza renk katacaksınız. 1. Sınıf kaliteyle üretilen malzemelerimiz ile mekanınızda lüks bir görünüme sahip olacaksınız.

Kaplama olarak uygulanan sistemlerimizde sınırsız iş garantisi bulunmaktadır. Oluşan bir sorunda bizleri aramanız yeterlidir. Antalya Boyacı’nın fiyatlandırması Kaplama hizmetleri ölçülerinize göre değişmektedir.

Belirteceğiniz ölçü ardından kullanacağımız malzeme ve süre detaylarını sizlere bildireceğiz. Fiyat hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Temiz ve refah içinde yaşam sürmek, boya badana hizmetimizden faydalanmak için bizlere ulaşınız.