info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Yatak Odası İçin Tercih Edilen En İyi Üç Boya Rengi

Yatak odasında daha sakin ve açık renk tonları seçilmelidir. İş hayatında yorulup dinlenebildiğimiz en iyi yer yatak odamızdır. Koyu renkler seçmek içimizi daraltır ve psikolojik olarak insanları karamsarlığa bağlar. Bu yüzden açık renk kullanmak çok önemlidir. Açık renklerin dinlendirici bir havası vardır. Koyu renk tercih eden insanlarda vardır. Ama bizim sizin yatak odalarınıza tavsiye ettiğimiz renler açık renk tonlarıdır.

AÇIK YEŞİL

Yatak odaları için en çok seçilmesi gereken renktir. Yeşil rengi geçmişten bugüne kadar insanlara dingillik hissini meydana getirmiştir. İnsanların üzerindeki stresi ve siniri yatıştırır. Siz de sade ve rahat bir ortam istiyorsanız bu renk tam size uygun.

MAVİ

Yatak odalarında tercih edilmesi gereken bir diğer renkte mavidir. Mavinin durgunluğu ve güzelliği insanların ruhsal açıdan sakinleşmesini ve dinginleşmesini sağlar. Bu renk insanı alıp huzurun ve sakin hayatın kucağını koyuyor.

ŞEFTALİ

Şeftali rengi rahatlık ve neşeli hissi sayesinde yatak odalarında kullanılmasını önerdiğimiz bir renktir. Yatak odalarınızda romantik bir hava yaratır. Rahat ve modern olan bu renk yatak odalarında soğuk renkli mobilyalarınızla çok iyi bir uyum yakalayabilir.

Sizde evinizde yenilik yapmak isterseniz bize 7/24 05350304869 numaramızdan ulaşabilirsiniz.