info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Tavan Boyaması

Bir odayı boyarken sadece duvar rengini düşünürsünüz. Ancak tavanınızda düşünmeniz gerekir.
Bütün bir odayı boyuyorsanız, yukarıdan aşağıya doğru çalışmak en iyisidir. Bu önce tavanı boyamanız gerektiği anlamına gelir. Tavanla başlamak genellikle daha kolaydır. Tavan boyası, özellikle tavanlar için yapıldığı için duvar boyasından farklıdır. Karışımda daha fazla katı bulunan yüksek dirençli bir boyadır. Daha kalın ve daha iyi yapışır. Çoğu tavan boyasında, yüzeyi kaplamak için bir kat boya sürmeniz yeterli olacaktır.

Ev sahipleri, genellikle tavanını beyaza boyar. Beyaz bir tavan odağı mobilyalara ve duvar rengini öne çıkarır. Ancak beyaz tavanlara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Tavanlarda biraz renk kullanmak, odaya beklenmedik bir unsur katabilir. Genel olarak, daha açık tavanlar bir odayı açar ve daha uzun gösterirken, koyu renkler tavanların daha alçak görünmesini sağlayarak çok daha samimi bir hava yaratır.

Tavanınızı boyamayı düşünüyorsanız Antalya Boyacı her koşulda yanınızda olacaktır. Tavan boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.