info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Kış Renkleri

Antalya Boyaci firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Dünyadaki birçok insan için kış çok kasvetli bir mevsim olabilir. Uzun bir kış, kendinizi ilhamsız ve biraz moralsiz hissetmenize neden olabilir. Bu kötü duygularla savaşmanın bir yolu, evinizi enerjiyle dolduran bazı yeni ve parlak renklerle evinizin içini canlandırabilirsiniz.

Yatak Odası Renkleri
Gök mavisi: Dinlenmeyi ve sakinleşmeyi teşvik eden açık bir renktir. Uykunuza yardımcı olabilir ve bu da günün geri kalanında olumlu etkiler yaratır.

Yeşil: Yeşil çok doğal bir renktir ve doğada olmaktan aldığımız hissi uyandırır. Bu hissi yaşamak için bunu bitkiler veya ahşap mobilyalar gibi bazı unsurlarla tamamlayabilirsiniz.

Leylak: Gök mavisine çok benzeyen leylak, sakin bir hissi teşvik eden yumuşak bir renktir.

Mutfak Renkleri
Sarı ve tonları: Sarı, güneşle bariz bağlantısı nedeniyle en canlı renklerden biridir. Sarı bir oda, soğuk bir kış gününde içinizi ısıtabilir.

Beyaz: Beyaz genellikle saflık ve yenilenme ile ilişkilendirilir. Güne güzel ve temiz görünen bir odada kahvaltı ile başlamak ruh halinizi olumlu yönde etkileyebilir.

Kırmızı ve tonları: Kırmızı, sıcak bir renktir. Kışın evinizi canlandırmak için mükemmeldir.

Oturma Odası
Deniz mavisi: Açık mavi ve yeşil hakkında söylediğimiz gibi, deniz mavisi doğal bir his verirken aynı zamanda çok sakinleştiricidir.

Sarı: Mutfak da kullanabileceğiniz gibi oturma odanızda da bu rengi kullanabilirsiniz. Size güneşi çağrıştırarak yaz aylarını özletmeyecek bir renktir.

Kış kasvetli bir mevsim olabilir, ancak ebinizin yıl boyunca canlı ve aydınlık olmaması için hiçbir neden yok. Bu renkleri kullanmak, evinizdeki herhangi bir odaya sıcaklık katabilir.

Siz de evinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyaci her koşulda yanınızda olacaktır. Ev boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.