info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Kaliteli Boyanın Önemi

Kaliteli boyalar genellikle daha pahalıdır, ancak parasına değer. Daha pahalı ve kaiteli boya evinizin rengini uzun bir süre boyunca yeniymiş gibi tutarken , ucuz ve kalitesiz boya tam tersi sonuç verir.

Kaliteli boya kullanmayı seçmek, uygulama sürecinin daha kolay olacağı anlamına gelir. Genel olarak daha az sıçrama vardır, bu da iş tamamlandıktan sonra daha az temizlik anlamına gelir.
Daha pahalı fiyat etiketini bir yatırım olarak düşünün. Daha kaliteli boyaya daha fazla harcama yaparak, sonunda kendinize daha fazla para kazandıracaksınız.
Diğer boyalara göre daha uzun süre dayanma eğilimindedir. Ayrıca, kalite nedeniyle, gerekli miktarda kapatıcılığı ve istenen sonucu elde etmek için daha az kat gerekir. Daha az kaplama, daha az boya kutusu anlamına gelir.
Üstlerini kaplayan yüksek kaliteli bir boya ile duvarlar günlük çizilmelere ve sürtünmelere karsı daha dayanıklıdır. Daha düşük kaliteli bir boya, bu tür olaylara teslim olur.

Sizde evinizi kaliteli boya ile boyatmak istiyorsanız Antalya Boyacı her koşulda yanınızda olacaktır. Kaliteli boya veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.