info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
İşletmeniz İçin 4 Ticari Boya Rengi

Antalya Boyacı firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Ticari bir mekan için renk seçim, binanızda ki çalışanlar, müşteriler ve onların deneyimleri üzerinde çeşitli etkilere sahip olabilir.
size birkaç yaygın ticari boya rengi, psikolojik etkileri ve bunları ofis alanınızı canlandırmak için nasıl kullanabileceğinizi anlatmak istiyorum.

Mavi
Mavi, geleneksel olarak sadece erkekler için bir renk olarak bir algıda olmasına rağmen, herkes için en çekici renklerden biridir. Mavi, aynı anda sakinleştiren ve yatıştıran, iletişimi teşvik eden ve verimliliği artıran bir renktir. Büyük şirketler ve işletmeler için en popüler renk olmasının bir nedeni vardır. Marka renkleriniz mavi rengi içeriyorsa, ofis alanınıza temel renk olarak dahih etmeyi düşünebilirsiniz.

Kırmızı
Kırmızı, markalarda kullanılan en popüler ikinci renktir. Dikkat ve yoğunluk gibi güçlü duyguları uyandıran bir renktir. Genellikle mevsimsel satışlar (aciliyet teşvik ettiği için) ve restoranlar ( aynı zamanda iştahı teşvik ettiği için ) için kullanılır. Ofis alanınızda bu rengin ne kadarını kullanacağınız, yürüttüğünüz iş türüne bağlı olacaktır. Ayrıca logonuzda bulunan kırmızı miktarına da bağlı olacaktır. İçinde yalnızca bir parça kırmızı varsa, onu temel renginiz olarak kullanmak pek mantıklı olmaz.

Gri
Gri, etrafınızdaki her şeye karşı çok nötr olan harika bir renktir. En popüler markalar göze çarpan renkler içerirken, neredeyse her zaman onu bir gri tonuyla birleştirirler. Gri, bir alana gönül rahatlığı ve netlik getirir. Ayrıca, müşteriler ofis alanınızı ziyaret ettiğinde vermek için harika bir izlenim olan sınıf ve profesyonellik bir görünüm sağlar, Gri, çok nötr bir renk olduğundan, diğer marka renklerinizin üzerine inşa edebileceği mükemmel temel renktir.

Yeşil
Yeşil, markalar ve logolar için popülaritesi artan bir renktir. Bir zamanlar sadece sebze ve para için belirlenmiş bi renk, artık sürdürülebilirlik ve çevresel koruma için bir sembole dönüşüyor. Yeşil dengeleyici ve uyumlulaştırıcı bir etkiye sahiptir. Markanızın bir parçası olarak yeşile sahipseniz, onu ofis alanınızda ikincil bir renk olarak kullanmayı düşünebilirsiniz.

Siz de evinizi, ofisinizi vb alanlarınızı boyatmak istiyorsanız Antalya Boyaci her konuda yardımcı olacaktır. Boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.