info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Evinizin Dış Cephe Boyasını Korumak

Evinizin dışını boyamak için büyük bir emek harcarsınız, bu emek sonucunda yıllarca dış cephenizin korunmasını istersiniz
Çoğunlukla, evinizin dış cephe boyasının uzun ömürlülüğü, kullanılan boyaların kalitesine ve nasıl uygulandığına göre belirlenecektir. Bununla birlikte, dış cephenizin iyi görünmeye devam etmesini sağlamak için hala yapabileceğiniz çok şey var.

Temizlemek
İlk olarak, evinizin dış cephesini temizlemek önemlidir, ancak dikkatle yaklaşılması gerekir. Temiz tutmanın zorunlu olmasının nedeni, son isteyeceğiniz şey olan boyaya zarar vermektir.
Bunun olmaması için doğru araçları kullanmanız ve dikkatli olmanız gerekir.

Bitkiler ve Ağaçlar
Bitkilerin, ağaçların ve çalıların büyük çoğunluğu, temas etmeleri halinde dış cephe boyalarınızda bir numara yapmak için dururlar. Bahçenizin etrafına nereye daha büyük numuneler ekeceğinizi , ağaçları ve daha büyük çalıları düzelterek evinizin dışına sürtünmelerini önlemek iyi bir fikirdir.

Bakım
Son olarak, yavaş yavaş en büyük baş ağrısına dönüşen genellikle en küçük ve en önemsiz kusurlardır. Boya çatlamaya başladığında , hızlıca yayılır ve tüm cilayı bozabilir. Bu nedenle, evinizin dışını yakından takip ve bunları fark ettiğinizde küçük bakım gereksinimlerine yönelmek iyi bir fikirdir. Mümkün olduğunca çabuk ele alırsanız, çok daha büyük bir sorun haline gelme şansı daha düşüktür. Kendi başınıza halledemeyeceğiniz bir sorun varsa, Antalya Boyaci dan yardım isteyebilirsiniz.

Dış cephe boya veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.