info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Evinizi Yeniden Boyamanız İçin 6 İşaret

Antalya Boyacı firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Kaliteli bir iç cephe boyası işi yıllarca sürebilir, ancak iyi korunsa bile sonunda yıpranmaya başlar. Aşınmış boya, evinizin içinin görünümünü büyük ölçüde değiştirebilir. Evinizi mükemmel durumda tutmak için zaman zaman duvarlarınızı yeniden boyamalısınız.
Evinizin içini yeniden boyamak, yalnızca evin konforunu arttırmakla kalmaz, aynı zamanda görünümünü de iyileştirir.
Profesyonel bir ev boyacısı, duvarlarınızı ve evinizi yenilemenize yardımcı olabilir. Hangi alanların yeni bir kat boyaya ihtiyacı olduğunu size söyleyebilirler

İşte evinizi tekrar boyamak için 6 işaret:

1.Solan Boya
Duvarlarınız eskisi kadar canlı değilse, yeni bir kat boya yaptırmanın tam zamanıdır. Solma samanla oluşur. Sürekli güneş ışığına maruz kalan duvarlar, gölgeli alanlardaki duvarlara göre daha hızlı solar. Düşük kaliteli boya da boyanın solmasına neden olabilir.

2.Çatlama
Çatlayan boya, uygun olmayan yüzey hazırlığından, aşırı soğuk ve sıcaktan ve boyanın yaşından kaynaklanabilir. Çatlayan boya sadece kötü görünmekle kalmaz, aynı zamanda evinizde istemediğiniz nem için bir giriş noktası da sunabilir. Evinizin iç yüzeylerinde herhangi bir pullanma veya kabarma varsa, yeni bir boya işinin zamanı gelmiş demektir.

3.Stil
Stil tercihlerimiz zamanla değişir. Birkaç yıl önce sevdiğimiz şeyler artık bize çekici gelmeyebilir. İç duvarların mevcut renginden sıkıldıysanız, yeniden boyamak isteyebilirsiniz.

4.Hasarlı Duvarlar
Sürtünme izleri, çatlaklar, delikler ve eksik boya bir evin estetiğinden uzaklaşır. ev genelinde birden fazla hasar alanı varsa duvarlar onarılmalıdır. Sudan zarar görmüş duvarları boyamadan önce, alçıpanı tamir etmeli veya değiştirmelisiniz.
Hasar görmüş ıslak alçıpan, derhal onarılmazsa küf oluşumuna yol açabilir. Küf tehlikelidir. ve evdeki herkes için sağlık sorunları yaratır.

5.Evi Satmak
Bir evi satışa sunmadan önce boyamak iyi bir yatırımdır. Evdeki her odayı kişisellikten arındırarak boyayın, böylece yeni ailenin kendi anılarını oluşturmak için bol bol fırsatı olur. yeni boyanmış duvarlar alıcının ilgisini artırır, böylece eviniz daha hızlı satılır.
Ev satıldığında artan kar, iç mekan boyamanın bir başka güzel faydasıdır. Bir evi piyasaya sürmeden önce nötr renklere boyamanın alıcıların ilgisini arttırdığı bir gerçektir. boyama, evinize değer katmanın ve görsel bir değişiklik yapmanın en uygun maliyetli yoludur.

6.Yeni Taşındıysanız
Yeni bir ev aldıysanız, uygulanan boyanın günlük kullanım için yeterli olmaması veya istediğiniz renkte olmama ihtimali vardır. Yeni bir boya işi, evin sizinki gibi hissetmesine yardımcı olabilir. Boya güzel görünse bile, tercihlerinize ve diğer dekorlara uygun şekilde boyamayı düşünün.

Sizde evinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyacı her konuda sizin yanınızda olacaktır. Ev boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.