info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Evinizi Boyayarak Değerini Arttırın

Gelecekte evinizi satmayı düşünüyorsanız ev konforunu ve görünüşünü yenilemeniz gerekir. Mülk değerini arttırmak için bütün evi yenilemeniz gerekmez. Bazı küçük yerleri yenileyerek de evinizin değerini arttırabilirsiniz. Bir evin değerini arttırmanın yolları nelerdir?

Dış cephenizi boyayın veya boyatın.

Biraz fazla yatırım yapmak istiyorsanız, evinizin tüm dışını boyamak iyi bir fikirdir. Alıcıların evin dış cephesinin yeni boyandığını görmesi size artı bir puan olarak dönecektir.

Mutfağınızı yenileyin.

Mutfağınızı baştan sona yenileyeceğinize alana uygun bir renkte yeni bir kat boya sürebilirsiniz. Dilerseniz mutfak dolaplarınızı da boyayabilirsiniz.

Banyonuzu yenileyin

Bir sürü masrafa girip tamamen banyonuzu yenilemenize gerek yok. Uygun renkte bir boya uygulayarak da banyonuzu yenileyebilirsiniz. Yumuşak gri veya beyaz gibi nötr bir renk, anında spa benzeri bir hava yaratabilir. Daha renkli bir şeyle gitmek istiyorsanız, aşırı parlak yerine pastel tonlarını deneyebilirsiniz

Sizde boya uygulatarak evinizin değerini arttırmak istiyorsanız Antalya Boyacı her koşulda yanınızda olacaktır. Ev boyaması veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.