info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Duvarlardan Lekeler Nasıl Çıkarılır

Yeni boyanmış, temiz duvarlara sahip olduğunuzda, duvarlarınızın hep böyle kalmasını isteyeceksiniz.

Duvarlarınızı silebilirsiniz. Silmeden önce bezi veya süngeri iyice sıkmanız gerekir. Duvarlarınızda çizikler veya izler bırakmamak için yumuşak sünger veya bezleri tercih etmelisiniz. Duvardaki leke, sirke, sabun ve suyla çıkmazsa, özel temizlik silgisi kullanabilirsiniz. Bu özel süngerler leke temizliği için mükemmeldir ve her türlü lekeyi kolayca çıkarabilir.

Duvarlarınızı temizlemek için biraz daha güçlü bir şeye ihtiyacınız varsa, herhangi bir şey uygulamadan önce boya türünü düşünün. Duvarlarınızda lateks boya varsa, bazı kimyasal temizleyiciler boyanın cilasına zarar verebileceğinden, sert kimyasallardan kaçınmalısınız. Bununla birlikle, bazı belirli lekelerin üstesinden gelmek diğerlerinden daha zordur. Bunların kaldırılması özel teknikler gerektirebilir.

Yağ Lekeleri
Duvarlarda olan yağ lekeleri için ilk adım bulaşık sabunu ve sudur. Bulaşık sabunu, yağı kesmek için tasarlanmıştır. Duvarları güvende tutmak için boya üzerinde hassastır.

Çıkartmalar
Çocuklu bir aileseniz eminiz ki duvarlarınızda çıkartmalar vardır. Çocuklar çıkartmaları severler ve onları yapıştırmaktan zevk alırlar. Duvara yapıştırıldıktan sonra, boyaya zarar vermeden dokunarak çıkarılabilirler. Önce nazikçe soymaya çalışın. Duvarda hala çıkartmanın parçaları varsa, çıkartmayı ısıtmak için düşük veya orta ayarda saç kurutma makinesi kullanın. Bu, çıkartmanın geri kalanını çıkarmayı kolaylaştıracaktır.

Kurşun Kalem İzleri
Duvarlarınızda kurşun kalem izlerini fark ederseniz, ilk adım kolaydır. Bir kurşun kalem silgisiyle silmeyi deneyin.

Çıkmayan son derece inatçı leke varsa, üzerini boyamanız gerebilir. Antalya İzolasyon duvarlarınızda ki tüm inatçı lekelerden kurtulmanıza yardımcı olabilir. Duvarlardaki lekeler veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.