info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Dış Cephe Boyasında Kaçınılması Gereken Hatalar

Antalya Boyacı firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Dış cephe boyama düşündüğünüzden daha zordur. Ayrıca, dışarıdaki elemanlarla, koruyucu boya tabakasının düzgün bir şekilde uygulandığından emin olmak istersiniz. İşte ev sahiplerinin evlerini boyarken yaptıkları bazı yaygın hatalar ve dış projenizde bunlardan nasıl kaçınabilceğiniz.

Dış cephe boyama projenize başlamak için büyük olasılıkla endişeli olsanız da, küçük bir hazırlık çalışması yapmanız, yani boyayacağınız alanın çevresini kaplamanız gerekiyor. dikkatli olmak için elinizden gelenin en iyisini yapsanız bile zemin, peyzaj veya diğer yüzeyler üzerlerine kolayca damlayabilir, dökülebilir veya sıçrayabilir. Evinizin dışında elde etmeye çalıştığınız estetiği bozmanın hızlı bir yoludur.

Boyama yaparken yüzeyin altından yukarıya doğru boyamalısınız. Yüzeyin altından başlarsanız, yukarı çıkarken mükemmel şekilde boyanmış duvarınızın üzerinden damlama riskiyle karşı karşıya kalırsınız. buna karşılık, üstten başlamak, kusursuz ve eşit bir sonuç için damlamaları yakalamanıza ve düzeltmenize olanak tanır.

Dış cephenizi boyamayı düşünmeye başlamak için yanlış zaman, boyanın çatladığını, soyulduğunu veya boyanın bozulduğunu fark ettikten sonradır. Dış cephenize yakından bakın ve eski boyanın sağlam kaldığından emin olun. aksi taktirde, yeni bir boya işine başlamayı düşünmeden önce, bozulan boyayı çıkarmak için çok zaman harcamınız gerekecektir.

Dış cephe boyama konusunda tecrübesizseniz, çabucak bunalabilirsiniz. Bunun yerine, tüm süreci baştan sona halletmek için antalya Boyaci’daki uzmanlara başvurabilirsiniz. bu şekilde, sonuçların kusursuz görüneceğini bilirsiniz. ayrıca, başka birinin projenin stresini üstlenmesiyle, diğer ev işleriyle uğraşmak için çok daha fazla zamanınız olacak, hatta rahatlayıp birlikte aile zamanının tadını çıkaracaksınız.

Siz de dış cephenizini boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Boyaci her koşulda yanınızda olacaktır. Dış cephe boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.