info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Dış Cephe Boya Renklerini Seçmek İçin 3 İpucu

Antalya Boyacı firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Evinizin dışını boyamak evinizin görünümünü estetik bir hale getirir.

1.Doğanın Renk Kombinasyonlarına Güvenin
Bir evin etrafındaki manzara, üzerinde hangi renklerin iyi görüneceği konusunda birçok ipucu verebilir. Dış cephede yaz yeşilinin çeşitli tonları kullanılabilir. Sonbahar renklerinin kombinasyonu: kırmızı, kahverengi ve altın tonları da işe yarayacaktır. Daha doğal bir manzara, deniz köpüğü yeşili, pasteller veya yumuşak nötrler gibi ev boyası renklerine ilham verebilir.

2.Evinize Bakın
Bir evin içindeki veya dışındaki mevcut sabit renkler, dış cephe renk şemasında kullanılabilir. Bu temelin , pencere pervazının veya çatının malzemesini içerir. Bunlar, ev için boya renklerinin seçimini büyük ölçüde etkileyebilir. Bir evin içinde kullanılan renk şemalarını göz önünde bulundurun ve birbirini tamamlayan dış cephe boya renklerini seçin. Bir evin mobilyalarının rengi, dışarıda kullanılan boya renklerinin seçiminde yardımcı olabilir.

3.Karanlık ve Aydınlık
Bir evin boyutu, dış cephe boya renklerinin nasıl göründüğünü etkiyebilir.Çok fazla dış cephe boyası bir evin önünü ağırlaştırabilir ve kasvetli görünmesine neden olabilir. Koyu tonu daha açık bir tonla dengeleyin.Büyük mülkler genellikle beyaza boyanır. Açık renkler bir binanın daha büyük görünmesini sağlar.

Siz de evinizi boyatmak istiyorsanız Antalya Boyacı her koşulda yanınızda olacaktır. Ev boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.