info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
Antalya Boyacı Firması

Antalya Boyacı Firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelere hizmet vermekteyiz. Amacımız evinizin görünümünü yenilemek ve sizi yıl boyunca rahat ettirmektir.

İnsanlar evlerinde yenilik ve farklılık ister. Bunun için en kolay yol evimizi boyatmaktır. Boyalar birbirlerinden farklıdır. Boyanın fiyatına göre kalitesi de değişir. Pahalı boya kaliteli olurken daha ucuz boya daha az kaliteli olur.

Tüm boyalar reelde türlerini tanımlayan iki kategoriye ayrılır:
1- Su bazlı

2- Yağ bazlı

Su Bazlı(Lateks) Boya
Lateks boya, ev kullanımı için en yaygın olan boya türüdür. Su bazlı boyayı, dış cepheden iç duvarlara ve ahşap işçiliğine kadar evdeki hemen hemen her uygulamada kullanabilirsiniz.

Yağ Bazlı(Alkid Boya)
Alkid boya, ev boyama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmamaktadır. Bir zamanlar bu boyalar banyolar ve diğer ıslak alanlar için standarttı, çünkü fırçalanmaları kolaydı, daha yüksek parlaklığa sahiplerdi ve ilk lateks boyalardan daha dayanıklıydılar. Ancak, bu artık doğru değil, çünkü birçok lateks boya artık eşit ve bazen alkid boyalardan daha iyi performans gösteriyor.

Evinizi kaliteli malzeme ve işçilikle boyatmak istiyorsanız Antalya Boyacı Firması her koşulda yanınızda olacaktır. Boyalar veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.