info@tadilart.com.tr

0535 030 48 69

E-mail

info@tadilart.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzrts -Cmrts : 08:00 - 19.00
2021 Yılı Trend Boya Renkleri


Her yıl trendleşen renkler vardır. bu yüzden de her yıl evinizin rengini değiştirmek istersiniz. O zaman hadi gelin 2021 yılında hangi renkler trend ona bakalım.

Soğuk Gri
Hafif ve havalı griler evimize uygulatmak için bize ilham verir. Renk, huzura yardımcı olarak bir odaya rahatlatıcı his verir.

Koyu Yeşiller
Doğa, derin ve koyu yeşilliklerle tüm gücüyle ortaya çıkar. Doğanın güzelliğini evinize getirmek, bu yıl çok popüler olmuştur. Bu renk en çok vurgu duvarı olarak kullanılır.

Mavi
Mavi rengi odaya enerji verir. Kendinizi hem enerjili hissederseniz ve güne pozitif bir şekilde başlarsınız. Mavi, her yıl trend listesine giren bir renktir. Ve bu yılda bu yerini korumaya devam ediyor.

Parlak renkler
2021 yılında aşırı parlak renklerin trendlerde olduğunu görüyoruz. Bu eviniz için büyük bir değişim olur. Turuncu, limon yeşili, parlak sarı hepsi çekime hazır renklerdir.

Toprak rengi
Toprak rengi, toprağın rengini o havasını evinize getiriyor ve sizi doğa ile buluşturuyor. 2021 yılının rengi olarak bu renkte trend listesi arasına girmiştir. Aynı zamanda bu renk modern tarzıda yaratabilir.

Sizde 2021’nin trend renklerini evinizde denemek istiyorsanız Antalya Boyaci her koşulda yanınızda olacaktır. Boya uygulaması veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.